Manavgat Vidanjör Hizmetleri

Vidanjör; pis su kanallarında , fosseptik ve rögarlarda biriken atık ve pis suyu çeken makinedir. Fransızca  kökenli bir kelimedir. Alt yapının zayıf olduğu bölgelerde genelde fosseptik çukurları vardır. Sağlık koşullarına uygun olarak bina civarıda yer altında inşa edilmişlerdir.Bu depolar dolduğu zaman pis su (lağım) vidanjör ile buralarda çekilir.Uygun bir yere dökülür.Fosseptik çukuru genelde kırsalda görülmesi gerekirken, büyük şehirlerimizde alt yapı yeterli olmadığı için sık görülür. Eski binalarda olduğu gibi yeni yapılan binalarda sitelerde de görülür. Şehir dışında yapılan yeni sitelerde, yazlıklarda genelde fosseptik bulunur. Otellerde genelde fosseptik ile çözüm bulmuştur. Deniz kıyısı bölgelerde denizi kirletmemek için lağım yerine tercih edilir. Lağım sularının denize akması kirlilik yani salgın hastalıklara yol açar.Fakat yinede kanalizasyon fosseptiğe göre daha sağlıklıdır.

Vidanjör hizmetleri konusunda sayısız konuda hizmet vermekteyiz.Yağmur suyu hattı temizliği, rögar bacası temizliği, ağaç kökleri ve atık temizliği, kanalizasyon terfi istasyonu temizliği, fabrika ve tesis atıkları temizliği, kanalizasyon hatları temizliği, organize sanayi bölgesi hatları temizliği, kum çamur yağ hatları temizliği, menfezler ve ızgara  temizliği işleriniz sorunsuz olarak yapılır. Vidanjör hizmetleri konusunda her tonajda ve abatla aracımızla hizmet vermekteyiz. Küçük tonajlı araçlarımız pratik ve hareketli olduğu için her sokak ve caddeye rahatlıkla girer ve işlemi yapar. Otel ve okullarda kullanıma çok uygundur ve sesizdir.Yağ tutucuları ve vakumlu temizliği çok az zamanda yapar.Yüksek tonajlı araçlarımız 100mm – 1200mm arası çapındaki fosseptiklerinizi dakikalar içinde vakumlar ve temizlik sağlar.

2 tonla 20 ton arası kapasiteye sahip araçlarımızla son derece hijyenik olarak vidanjör hizmeti vermekteyiz. Personelimizin sertifikaları  ve belgeleri tamdır. İşlerinde usta ve titizdirler. Hizmet sonrası güvenlik çok önemli bir sorundur. Bir çok kaza bu işlem sonunda meydana gelmektedir. Üstün körü yapılan temizlik sonrası hizmetler yarardan çok zarar getirir. Uzman ekibimiz genelde bahçede bulunan ve insanların etrafında bulunduğu rögar kapakları konusunda son derece hassastır. Güven önlemlerini almadan ve bu konuda emin olmadan bölgeyi terk etmezler. Vidanjör hizmetleri konusunda hijyenik ve güvenilir olduğumuz kadar can güvenliği konusunda da titiz ve özel çalışırız. Sizin ve sevdiklerinizin canı bize emanettir.